Istnieją już 10 lat. Pierwszy ich krążek, który patronatem objął Program 1 Polskiego Radia, na rynku pojawił się w 2011 roku. Ich piosenki można było usłyszeć na radiowej antenie, grali koncerty, ale później zawiesili swoją działalność. Canion, bo o tym zespole mowa, wrócił w ubiegłym roku z nową płytą zatytułowaną "Drzewa Głupców".

Już dzisiaj na balu studniówkowym bawić się będą maturzyści z kraśnickiego Zespołu Szkół nr 2, czyli popularnego "Reja". Oczywiście impreza ta będzie dokumentowana, a na pamiątkę po niej uczestnicy dostaną między innymi nagrania wideo z balu. Klasa III b II LO przygotowała "czołówkę", która znajdzie się na początku tego materiału.

W 2014 roku dzięki staraniom Ireneusza Muszyńskiego i dużemu wsparciu ze strony miasta Kraśnik, po 10 latach przerwy reaktywowany został Kraśnik Blues Meeting. Niestety gdy impreza tak naprawdę zaczynała nabierać rozpędu okazuje się, że jej historia ponownie została przerwana. Jak poinformował w ubiegłym tygodniu dyrektor festiwalu, wspomniany już Ireneusz Muszyński, miasto w tym roku nie jest zainteresowane organizacją tego wydarzenia.

Więcej artykułów…